Камилица

Moderator: Модератори

Одговори
now
Нов член
Нов член
Мислења: 2
Придружен: 09 Dec 2015, 23:24
Contact:

Камилица

Post by now » 20 Feb 2016, 09:18

Луѓе, мислам дека Камилицата е најдобриот природен Лек за многу работи

Vesela
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 1599
Придружен: 06 Mar 2013, 12:00
Location: All around the world :)
Му се допанале: 294 пати
Им се допаднал: 689 пати

Re: Камилица

Post by Vesela » 21 Feb 2016, 14:24

Се е индивидуално. Мена камилицата многу ми смета, неможам да ја пијам ниту пак како облоги можам да ја користсм. Цела се нафрлам, најверојатно некоја алергија ми ствара. Но, сум читала дека е многу здрава. Еве можност да споделат искуство.

Радост
Модератор
Модератор
Мислења: 2203
Придружен: 23 May 2013, 07:48
Location: Скопје
Му се допанале: 1320 пати
Им се допаднал: 1927 пати

Re: Камилица

Post by Радост » 21 Feb 2016, 15:39

now wrote:Луѓе, мислам дека Камилицата е најдобриот природен Лек за многу работи
(dobr)

Повели малку подетално едуцирај не околу оваа тема.

Одговори

Return to “Природна нега”