Сок

Исхрана на бебиња. Кога да почне со дохрана и како, првата храна, вода, ссокови итн.

Moderator: Модератори

Peperutka
Модератор
Модератор
Мислења: 2600
Придружен: 18 Oct 2010, 20:28
Му се допанале: 940 пати
Им се допаднал: 617 пати

Re: Сок

Post by Peperutka » 24 Apr 2015, 00:10

Na D. mu davam sokcinja na Hipp,Frutek,Juvitana,no ne mu davam sekoj den.
Mu davam po obrok, t.e.koga kje ja izede kasickata.

Одговори

Return to “Исхрана на бебиња”