Вашата професија

Место за претставување на новите членови, да им посакаме топло добродоје и пријатно дружење.

Moderator: Модератори

Maceto
Домашен член
Домашен член
Мислења: 668
Придружен: 28 Oct 2014, 14:39
Му се допанале: 574 пати
Им се допаднал: 396 пати

Re: Вашата професија

Post by Maceto » 24 Jun 2015, 02:47

Јас сум дипломиран Економист (rad) Моментално работам ( со години наназад ) како Овластен сметководител во институција и сум задоволна од работата и пресреќна што работам на струката dance dance

Bube
Редовен член
Редовен член
Мислења: 448
Придружен: 08 Jul 2014, 12:20
Му се допанале: 180 пати
Им се допаднал: 259 пати

Re: Вашата професија

Post by Bube » 24 Jun 2015, 10:27

Jas sum dipl elektroinzener po elektronika I telekomunikacii .momentalno na porodilno I ubavo mi e hihi

SeaMermaid85
Нов член
Нов член
Мислења: 9
Придружен: 30 Apr 2017, 20:54
Location: САД
Му се допанале: 2 пати
Им се допаднал: 13 пати

Re: Вашата професија

Post by SeaMermaid85 » 30 Apr 2017, 22:28

Адвокат сум. Завршив правен факултет со докторат во тек (smile)

S.MOMMY
Нов член
Нов член
Мислења: 5
Придружен: 31 Jan 2018, 18:25
Му се допанале: 4 пати
Им се допаднал: 6 пати

Re: Вашата професија

Post by S.MOMMY » 06 Feb 2018, 20:50

Jas sum umetnik si zavrsena umetnicka ak.

Одговори

Return to “Да се запознаеме”