hello

Место за претставување на новите членови, да им посакаме топло добродоје и пријатно дружење.

Moderator: Модератори

Одговори
trudnica26
Нов член
Нов член
Мислења: 2
Придружен: 25 Feb 2012, 12:46

hello

Post by trudnica26 » 25 Feb 2012, 12:57

Zdravo do site...jas sum taze trudnica,vo 8ma nedela (rad) skoro doznav pa da ja spodelam radosta i so vas...pozdravce zenii

Bambi
Член
Член
Мислења: 229
Придружен: 29 Oct 2011, 12:19
Му се допанале: 1 time
Им се допаднал: 16 пати

Re: hello

Post by Bambi » 25 Feb 2012, 13:35

trudnica26 (con) (dobr)
Од каде си?
Поздрав имај си убава,лесна,школска бременост (thumbsup)

malenaD
Домашен член
Домашен член
Мислења: 840
Придружен: 03 May 2011, 11:30
Му се допанале: 155 пати
Им се допаднал: 121 пати

Re: hello

Post by malenaD » 25 Feb 2012, 14:45

trudnica26 добре дојде на овој форуми баш убава вест ни кажа одма.Имај си лесна бременост и уживај во наредните месеци (bu) (bu) (bu) (bu) (bu)
Од сега те чекаме да ни се придружиш на нас (t3) во темата бременост и да разменуваме пријатни искуства (joy) (joy) (joy) (joy) (joy) (joy) (joy) (joy)

Debora
Администратор
Администратор
Мислења: 11056
Придружен: 22 Sep 2009, 17:24
Му се допанале: 5853 пати
Им се допаднал: 3576 пати

Re: hello

Post by Debora » 25 Feb 2012, 14:51

(dobr) и имај убава и лесна бременост (bu)

happy cumulus
Домашен член
Домашен член
Мислења: 759
Придружен: 13 Oct 2011, 04:57
Му се допанале: 83 пати
Им се допаднал: 169 пати

Re: hello

Post by happy cumulus » 25 Feb 2012, 16:20

Здраво! Добредојде на форумов и имај убава и лесна бременост!

kukli4ka
Редовен член
Редовен член
Мислења: 415
Придружен: 19 Apr 2011, 16:35
Му се допанале: 9 пати
Им се допаднал: 13 пати

Re: hello

Post by kukli4ka » 25 Feb 2012, 20:22

trudnica26 (dobr) imaj prijatna druzba zaedno so site nas,i imaj si ubava i skolska bremenost (con)

Јана
Нов член
Нов член
Мислења: 8
Придружен: 22 Feb 2012, 13:31

Re: hello

Post by Јана » 27 Feb 2012, 13:23

Здраво! Јас сум нова на форумов, па решив да се регистрирам за да ја поделам со сите вас радоста, а се надевам и понатамошните искуства. Инаку јас сум во шестата недела од бременоста и сум пресреќна и едвај чекам да одам на гинеколог да видам дали е се во ред! Поздрав! (smile)

Debora
Администратор
Администратор
Мислења: 11056
Придружен: 22 Sep 2009, 17:24
Му се допанале: 5853 пати
Им се допаднал: 3576 пати

Re: hello

Post by Debora » 27 Feb 2012, 15:39

Јана добродојде и за тебе (dobr) и имај си најубава и најлесна бременост. (bu)
Придружете се во подфорумот Бременост, сигуно ќе имате да споделите многу нешта со другите трудници. (smile)

Одговори

Return to “Да се запознаеме”