Јас сум ...

Место за претставување на новите членови, да им посакаме топло добродоје и пријатно дружење.

Moderator: Модератори

Одговори
Debora
Администратор
Администратор
Мислења: 11055
Придружен: 22 Sep 2009, 17:24
Му се допанале: 5851 пати
Им се допаднал: 3575 пати

Јас сум ...

Post by Debora » 10 Nov 2009, 11:25

Здраво на сите.
Јас сум 9 години сум во брак и се уште немам деца, ама знам дека ќе дојдат :) .
Се радувам на дружбата со сите вас.
Last edited by Debora on 18 Nov 2009, 08:14, edited 1 time in total.

ceki
Нов член
Нов член
Мислења: 3
Придружен: 10 Nov 2009, 12:55

Re: Јас сум ...

Post by ceki » 10 Nov 2009, 13:11

Zdravo.Se vikam Cvetlana.Vo brak sum 9 meseci,i jas za zal odamna znam deka ne mozam da imam deca.Mnogu mi e milo shto pronajdov sajt kako ovoj.Se nadevam deka dobro ke se druzime i ke spodeluvame mislenja i soveti.

Debora
Администратор
Администратор
Мислења: 11055
Придружен: 22 Sep 2009, 17:24
Му се допанале: 5851 пати
Им се допаднал: 3575 пати

Re: Јас сум ...

Post by Debora » 10 Nov 2009, 13:54

Гооолемо добредојде Цеки, и мене ми е мило за дружбата. Девет месеци не се така многу, сигурно ќе дојдат твоите бебенца. Ти посакувам што поскоро да се случи тоа.

ceki
Нов член
Нов член
Мислења: 3
Придружен: 10 Nov 2009, 12:55

Re: Јас сум ...

Post by ceki » 10 Nov 2009, 18:08

I jas znam deka bebence eden den moze da dojde,ama isto taka znam deka za zal patot do toa bebence ke bide mnogu makotrpen i tezok za zal :) ali koga nesto sakas premnogu togas ke najdes dovolno sila da se boris za nego.

anjuska
Нов член
Нов член
Мислења: 35
Придружен: 11 Nov 2009, 15:30
Location: skopje
Им се допаднал: 1 time

Re: Јас сум ...

Post by anjuska » 11 Nov 2009, 15:37

zdravoo...jas sum ana imam dve decinja ..i zdravje boze ako mi dozvoluvaat, odnosno ako imam vreme ke se druzime na forumov

Debora
Администратор
Администратор
Мислења: 11055
Придружен: 22 Sep 2009, 17:24
Му се допанале: 5851 пати
Им се допаднал: 3575 пати

Re: Јас сум ...

Post by Debora » 11 Nov 2009, 16:06

Добредојде Ањушка. Нека ти се живи и здрави дечињата и големи да растат. Еве сите се надеваме дека ќе имаш време за да се дружиме :D .

Kjara
Модератор
Модератор
Мислења: 439
Придружен: 11 Nov 2009, 17:48
Им се допаднал: 6 пати

Re: Јас сум ...

Post by Kjara » 11 Nov 2009, 17:50

Zdravo na site, jas sum Kjara taze sum vo brak :)) , seuste nemam deca no se nadevam deka vo brzo vreme ke imam :)

Annabel
Редовен член
Редовен член
Мислења: 490
Придружен: 09 Nov 2009, 21:21
Им се допаднал: 13 пати

Re: Јас сум ...

Post by Annabel » 11 Nov 2009, 18:02

Јас сум Ана...Имам едно девојче Ива, и едно момче на пат. Убава дружба...

Debora
Администратор
Администратор
Мислења: 11055
Придружен: 22 Sep 2009, 17:24
Му се допанале: 5851 пати
Им се допаднал: 3575 пати

Re: Јас сум ...

Post by Debora » 11 Nov 2009, 20:56

Добредојде до сите и пријатна :) .
Кјара честитки за бракот и чекаме наскоро да се пофалиш ;)

Kjara
Модератор
Модератор
Мислења: 439
Придружен: 11 Nov 2009, 17:48
Им се допаднал: 6 пати

Re: Јас сум ...

Post by Kjara » 11 Nov 2009, 21:33

Fala Debora Hug se nadevam ke ima falenje vo brzo vreme :D

Одговори

Return to “Да се запознаеме”