Јас сум ...

Место за претставување на новите членови, да им посакаме топло добродоје и пријатно дружење.

Moderator: Модератори

Lena_nela
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 1155
Придружен: 13 Dec 2013, 15:56
Му се допанале: 1200 пати
Им се допаднал: 825 пати

Re: Јас сум ...

Post by Lena_nela » 27 Jun 2016, 09:18

(dobr) мамичка5 на нашиов форум,ти посакувам лесна бременост (joy) За да не ти е чудо се,ние сме тука,се што те интересира во врска со (t3) прашај си (thumbsup)

Debora
Администратор
Администратор
Мислења: 11056
Придружен: 22 Sep 2009, 17:24
Му се допанале: 5852 пати
Им се допаднал: 3576 пати

Re: Јас сум ...

Post by Debora » 27 Jun 2016, 21:10

Мамичка5 добродојде. (dobr) Приклучи се во другите теми и имај пријатна дружба и лесна бременост, (t3) (bu)

Радост
Модератор
Модератор
Мислења: 2203
Придружен: 23 May 2013, 07:48
Location: Скопје
Му се допанале: 1320 пати
Им се допаднал: 1927 пати

Re: Јас сум ...

Post by Радост » 27 Jun 2016, 22:55

(dobr) убав престој и лесна бременост. (jmp)

Peperutka
Модератор
Модератор
Мислења: 2603
Придружен: 18 Oct 2010, 20:28
Му се допанале: 941 пати
Им се допаднал: 618 пати

Re: Јас сум ...

Post by Peperutka » 30 Jun 2016, 13:32

Мамичка5 (dobr) имај си убава и лесна бременост и повели во трудничките теми.

ana16
Нов член
Нов член
Мислења: 5
Придружен: 10 Nov 2016, 11:47
Му се допанале: 4 пати
Им се допаднал: 11 пати

Re: Јас сум ...

Post by ana16 » 10 Nov 2016, 12:03


zdravo
ja sum ana, vo brak sum 2 godini i sega doznav deka sum bremena 5 nedeli .
Se nadevam deka ce se druzime na forumov. pozdrav do site

Maceto
Домашен член
Домашен член
Мислења: 668
Придружен: 28 Oct 2014, 14:39
Му се допанале: 574 пати
Им се допаднал: 396 пати

Re: Јас сум ...

Post by Maceto » 10 Nov 2016, 14:15

Здраво Ана (dobr) ти посакуваме убава дружба на форумот и правило на форумот е пишуваме на кирилица (big-hug) Со лесно нека ти е бременоста и можеш да ни пишуваш во темите за бременост и повели на кафе (coffee) (big-hug)

Debora
Администратор
Администратор
Мислења: 11056
Придружен: 22 Sep 2009, 17:24
Му се допанале: 5852 пати
Им се допаднал: 3576 пати

Re: Јас сум ...

Post by Debora » 10 Nov 2016, 22:03

Добродојде Ана (dobr) Честитки и да имаш убава и лесна бременост. (con) (bu)

sweety
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 2260
Придружен: 31 Oct 2013, 19:01
Му се допанале: 958 пати
Им се допаднал: 1200 пати

Re: Јас сум ...

Post by sweety » 11 Nov 2016, 08:25

(dobr) Ана имај убава и лесна бременост,имај пријатна дружба на форумот.

ana16
Нов член
Нов член
Мислења: 5
Придружен: 10 Nov 2016, 11:47
Му се допанале: 4 пати
Им се допаднал: 11 пати

Re: Јас сум ...

Post by ana16 » 14 Nov 2016, 10:17

Ви благодарам девојки.
Задоволство ми е шѕо сум член на форумов (thumbsup)

elsa13a
Нов член
Нов член
Мислења: 21
Придружен: 31 Oct 2016, 10:34
Му се допанале: 3 пати
Им се допаднал: 13 пати

Re: Јас сум ...

Post by elsa13a » 14 Nov 2016, 13:07

Здраво јас сум Еми и сум нова на форумот.
Веќе 3 години сум во брак и од сам почеток се обидуваме за бебе..но за жал уште ништо.
Јас сум со ПЦОС и малку ќе се помачиме :)
Драго ми е што станав дел од форумот. Гледам дека и за нашиве јајници има надеж :)
Поздрав до сите :*

Одговори

Return to “Да се запознаеме”