Јас сум ...

Место за претставување на новите членови, да им посакаме топло добродоје и пријатно дружење.

Moderator: Модератори

Maceto
Домашен член
Домашен член
Мислења: 668
Придружен: 28 Oct 2014, 14:39
Му се допанале: 574 пати
Им се допаднал: 396 пати

Re: Јас сум ...

Post by Maceto » 14 Nov 2016, 13:41

Еми здрави и (dobr) ти посакуваме убава дружба на форумот, дај боже што побрзо да си се израдувате со bfp и да ни се придружиш на темите за бебе. Сега повели во темите кои те интересираат и има многу позитивни искуства тука а и многу девојки кои си го решиле проблемот (big-hug)

elsa13a
Нов член
Нов член
Мислења: 21
Придружен: 31 Oct 2016, 10:34
Му се допанале: 3 пати
Им се допаднал: 13 пати

Re: Јас сум ...

Post by elsa13a » 14 Nov 2016, 13:59

Ти благодарам мачето,
Сите што си сакаме да се израдуваме.
(big-hug)

Peperutka
Модератор
Модератор
Мислења: 2603
Придружен: 18 Oct 2010, 20:28
Му се допанале: 941 пати
Им се допаднал: 618 пати

Re: Јас сум ...

Post by Peperutka » 16 Nov 2016, 15:44

Здраво Ема и од мене (dobr) Се надевам дека во брзо време ќе ни се пофалиш со убави вести.Ти посакувам убава дружба на форумов.

elsa13a
Нов член
Нов член
Мислења: 21
Придружен: 31 Oct 2016, 10:34
Му се допанале: 3 пати
Им се допаднал: 13 пати

Re: Јас сум ...

Post by elsa13a » 17 Nov 2016, 13:09

Ти благодарам пеперутка :)

Mari G
Нов член
Нов член
Мислења: 98
Придружен: 20 Apr 2016, 16:05
Му се допанале: 97 пати
Им се допаднал: 79 пати

Re: Јас сум ...

Post by Mari G » 18 Nov 2016, 14:08

Ема (dobr) и повели на (coffee) муабет

elsa13a
Нов член
Нов член
Мислења: 21
Придружен: 31 Oct 2016, 10:34
Му се допанале: 3 пати
Им се допаднал: 13 пати

Re: Јас сум ...

Post by elsa13a » 21 Nov 2016, 09:41

Фала Мари!
(big-hug)

Vendi_K
Нов член
Нов член
Мислења: 1
Придружен: 21 Nov 2016, 20:42

Re: Јас сум ...

Post by Vendi_K » 21 Nov 2016, 20:56

Dobro Ve najdov! Nova sum na forumot i sakav samo da ve pozdravam i da vi kazam kolku sum srekna sto najdov prostor kade moze da diskutiram na tema bebence (b4) Se nadevam na iskrena druzba i spodeluvanje na dobronamerni soveti (grupna-gushka)

sweety
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 2260
Придружен: 31 Oct 2013, 19:01
Му се допанале: 958 пати
Им се допаднал: 1200 пати

Re: Јас сум ...

Post by sweety » 23 Nov 2016, 09:05

(dobr) , Венди имај пријатна дружба на форумот, ,пиши ни нешто за тебе, дали веќе си (t3) или си во исчекување на bfp (big-hug)

SeaMermaid85
Нов член
Нов член
Мислења: 13
Придружен: 30 Apr 2017, 20:54
Location: САД
Му се допанале: 3 пати
Им се допаднал: 22 пати

Re: Јас сум ...

Post by SeaMermaid85 » 30 Apr 2017, 21:20

Здраво на сите! Нова сум тука и се надевам на убава дружба! (smile)

Debora
Администратор
Администратор
Мислења: 11056
Придружен: 22 Sep 2009, 17:24
Му се допанале: 5852 пати
Им се допаднал: 3576 пати

Re: Јас сум ...

Post by Debora » 01 May 2017, 07:37

Добродојде на форумов. (dobr) (kup) (smile)

Одговори

Return to “Да се запознаеме”