Јас сум ...

Место за претставување на новите членови, да им посакаме топло добродоје и пријатно дружење.

Moderator: Модератори

Winter-Girl
Нов член
Нов член
Мислења: 9
Придружен: 10 May 2017, 18:28
Му се допанале: 5 пати
Им се допаднал: 2 пати

Re: Јас сум ...

Post by Winter-Girl » 10 May 2017, 18:42

Здраво,нова сум тука, можеби најмладата членка и се надевам на убава дружба

Теа22
Нов член
Нов член
Мислења: 90
Придружен: 09 Feb 2017, 12:44
Му се допанале: 1 time
Им се допаднал: 47 пати

Re: Јас сум ...

Post by Теа22 » 10 May 2017, 18:53

(dobr) Winter-Girl имај убав престој на форумов инаку и јас сум најмладата тука 21 година сум така да не си сама (kup)

Debora
Администратор
Администратор
Мислења: 11055
Придружен: 22 Sep 2009, 17:24
Му се допанале: 5851 пати
Им се допаднал: 3575 пати

Re: Јас сум ...

Post by Debora » 10 May 2017, 21:26

Добродојде Winter girl (dobr) Ти посакувам убава дружба тука. (kup)

bebusce04
Нов член
Нов член
Мислења: 64
Придружен: 05 May 2017, 22:07
Му се допанале: 48 пати
Им се допаднал: 24 пати

Re: Јас сум ...

Post by bebusce04 » 11 May 2017, 12:00

Zdravo na site i od mene znaci i jas sum edna od pomladite imam 21 godina i verena sum veke 8 meseci i se nadevam deka naskoro i nie ke go dobieme naseto prvo bebence (grupna-gushka) bfp (piggy)

Debora
Администратор
Администратор
Мислења: 11055
Придружен: 22 Sep 2009, 17:24
Му се допанале: 5851 пати
Им се допаднал: 3575 пати

Re: Јас сум ...

Post by Debora » 11 May 2017, 18:48

Добродојде и за тебе Бебувче. Ти посакувам пријатна дружба на форумов, тамам сега сте млада постава. (love5) (kup)

sweety
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 2260
Придружен: 31 Oct 2013, 19:01
Му се допанале: 958 пати
Им се допаднал: 1200 пати

Re: Јас сум ...

Post by sweety » 15 May 2017, 13:33

(dobr) (dobr) (dobr) Добредојдовте и имајте пријатна дружба, се читкаме и по другите теми.

bebusce04
Нов член
Нов член
Мислења: 64
Придружен: 05 May 2017, 22:07
Му се допанале: 48 пати
Им се допаднал: 24 пати

Re: Јас сум ...

Post by bebusce04 » 15 May 2017, 22:14

Vi blagodaram forumov e prekrasen se custvuva edna prijatna atmosfera pozdrav do site (bu) (piggy)

Љубов3
Нов член
Нов член
Мислења: 6
Придружен: 21 May 2017, 21:43
Му се допанале: 10 пати
Им се допаднал: 12 пати

Re: Јас сум ...

Post by Љубов3 » 21 May 2017, 21:50

Добро вечер девојки, мајки.
Денес конечно решив и јас да се зачленам.
А ве читам секогаш.
Имам 27 години и мајка сум на три дечиња, од кое едното бебувче од два месеци.
Сега сум на трудничко боледување, па имам повеќе време за пишување.
Се надевам на убава дружба.

sunshine_2012
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 1153
Придружен: 04 Jul 2012, 23:01
Location: Tetovo
Му се допанале: 548 пати
Им се допаднал: 738 пати

Re: Јас сум ...

Post by sunshine_2012 » 23 May 2017, 07:58

Љубов3 wrote:
21 May 2017, 21:50
Добро вечер девојки, мајки.
Денес конечно решив и јас да се зачленам.
А ве читам секогаш.
Имам 27 години и мајка сум на три дечиња, од кое едното бебувче од два месеци.
Сега сум на трудничко боледување, па имам повеќе време за пишување.
Се надевам на убава дружба.
@Љубов3 да ти се живи и здрави дечињата. Јас имам 4 сина. Убаво е со нив. Ке се дружиме и по други теми. Ајде на кафе муабет.

Debora
Администратор
Администратор
Мислења: 11055
Придружен: 22 Sep 2009, 17:24
Му се допанале: 5851 пати
Им се допаднал: 3575 пати

Re: Јас сум ...

Post by Debora » 24 May 2017, 09:22

@Љубов3 добродојде и ти посакувам пријатна дружба на форумов. (dobr) Баш кога ти го прочитав постот веднаш помислив на Саншајн. (smile)

Одговори

Return to “Да се запознаеме”