Јас сум ...

Место за претставување на новите членови, да им посакаме топло добродоје и пријатно дружење.

Moderator: Модератори

egerija
Нов член
Нов член
Мислења: 5
Придружен: 06 Mar 2014, 00:39
Му се допанале: 2 пати
Им се допаднал: 1 time

Re: Јас сум ...

Post by egerija » 16 Jun 2017, 19:53

Здраво на сите.Јас сум Ана, имам 39 години, единаесет години сум во брак и немаме деца.Ве читам неколку години но никојпат не се вклучив во форумот и дури не знам ни како да го користам, па простете ако правам грешки.Се борам со неплодност и имам 5 ин витра зад себе.Последното ни успеа со бременост која за жал заврши многу трагично.Дојдовме до седми месец и се породив предвремено по што мојот син, едно нежно, бело, убаво бебуле со најубавото усте на светот, почина по четири дена.Тоа беше пред три недели и премногу ми е тешко...Не знам во која тема да почнам да пишувам и затоа одлучив да се обратам прво овде.Сите ин витро дневници го имам читано и се надевам дека еден ден ќе напишам и моја успешна сторија.

Debora
Администратор
Администратор
Мислења: 11055
Придружен: 22 Sep 2009, 17:24
Му се допанале: 5851 пати
Им се допаднал: 3575 пати

Re: Јас сум ...

Post by Debora » 16 Jun 2017, 20:06

Егерија добродојде на форумов после подолго време. (dobr) Многу ми е жал за твојата загуба, од срце ти посакувам што поскоро да се исполни желбата на твоето срце. (big-hug)

egerija
Нов член
Нов член
Мислења: 5
Придружен: 06 Mar 2014, 00:39
Му се допанале: 2 пати
Им се допаднал: 1 time

Re: Јас сум ...

Post by egerija » 16 Jun 2017, 20:12

Debora wrote:
16 Jun 2017, 20:06
Егерија добродојде на форумов после подолго време. (dobr) Многу ми е жал за твојата загуба, од срце ти посакувам што поскоро да се исполни желбата на твоето срце. (big-hug)
Добро ве најдов и благодарам на вниманието

sweety
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 2260
Придружен: 31 Oct 2013, 19:01
Му се допанале: 958 пати
Им се допаднал: 1200 пати

Re: Јас сум ...

Post by sweety » 17 Jun 2017, 09:17

Egerija (dobr) и имај пријатна дружба на форумот, многу ми е жал за тоа низ што си поминала. Ти посакувам во брзо време да се израдуваш и да се гушкаш со твоето бебче (big-hug) е.

Rockalbert
Нов член
Нов член
Мислења: 1
Придружен: 24 Dec 2017, 17:22

Re: Јас сум ...

Post by Rockalbert » 24 Dec 2017, 17:27

Hello,
I'm albert and I'm 20 yrs old

Теа22
Нов член
Нов член
Мислења: 90
Придружен: 09 Feb 2017, 12:44
Му се допанале: 1 time
Им се допаднал: 47 пати

Re: Јас сум ...

Post by Теа22 » 25 Dec 2017, 17:36

albert this is feminist group no male in here

S.MOMMY
Нов член
Нов член
Мислења: 5
Придружен: 31 Jan 2018, 18:25
Му се допанале: 4 пати
Им се допаднал: 6 пати

Re: Јас сум ...

Post by S.MOMMY » 31 Jan 2018, 19:23

(big-hug) хелооу јас сум Снешка. Мајка на 2 дечиња Теодор-8 ипол и Максим 1ипол год. Имав и уште едно помеѓу, меѓутоа повеќе не е со нас ( х причини не би сакала да зборувам сега за тоа.. :( ) Инаку во моментов сме во исчекување на уште едно бебче (t3) и ова пак машко (sneeky)
И за сега тоа е во кратки црти... многу се радувам што станав дел од овој форум и се надевам на доооолга дружба
(grupna-gushka) (big-hug) (jmp)

Debora
Администратор
Администратор
Мислења: 11055
Придружен: 22 Sep 2009, 17:24
Му се допанале: 5851 пати
Им се допаднал: 3575 пати

Re: Јас сум ...

Post by Debora » 31 Jan 2018, 19:29

Добродојде Снешка. (dobr) Да се живи и здрави синчињата и со лесно да си ја износиш бременоста. (love5) (a2) И ние се радуваме што си тука. (grupna-gushka)

SMESKO
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 1422
Придружен: 12 Sep 2013, 12:28
Му се допанале: 1559 пати
Им се допаднал: 912 пати

Re: Јас сум ...

Post by SMESKO » 01 Feb 2018, 13:23

(dobr) Снешка,имај убава дружба тука со нас, (con) за (t3) гали и уживај (bu)

Peperutka
Модератор
Модератор
Мислења: 2603
Придружен: 18 Oct 2010, 20:28
Му се допанале: 941 пати
Им се допаднал: 618 пати

Re: Јас сум ...

Post by Peperutka » 02 Feb 2018, 20:11

Снешка (wc),имај убава дружба и пријатен престој на форумов (part) (part) (big-hug)

Одговори

Return to “Да се запознаеме”