Од каде сте?

Место за претставување на новите членови, да им посакаме топло добродоје и пријатно дружење.

Moderator: Модератори

Aneri
Нов член
Нов член
Мислења: 9
Придружен: 04 Mar 2014, 21:10
Му се допанале: 9 пати
Им се допаднал: 9 пати

Re: Од каде сте?

Post by Aneri » 04 Mar 2014, 21:19

Zdravo, Jas sum od Kavadarci, edna prijatelka mi go predlozi sajtot zatoa sto sum vo 11 ta nedela vo bremenost i sum mnoogu ljubopitna, se nadevam ke se druzime i ke spodeluvame ubavi momenti

Debora
Администратор
Администратор
Мислења: 11056
Придружен: 22 Sep 2009, 17:24
Му се допанале: 5853 пати
Им се допаднал: 3576 пати

Re: Од каде сте?

Post by Debora » 04 Mar 2014, 21:44

Анери добродојде, придружи се на темите и ти посакувам пријатно дружење и лесна бременост. (smile)

Petra
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 2039
Придружен: 17 Nov 2009, 20:50
Location: God's Kingdom
Му се допанале: 1044 пати
Им се допаднал: 729 пати

Re: Од каде сте?

Post by Petra » 07 Mar 2014, 13:52

Анери, (dobr) !
Лесна бременост и се дружиме низ темите. (thumbup) (kup)

Aneri
Нов член
Нов член
Мислења: 9
Придружен: 04 Mar 2014, 21:10
Му се допанале: 9 пати
Им се допаднал: 9 пати

Re: Од каде сте?

Post by Aneri » 07 Mar 2014, 16:06

Благодарам Дебора и Петра, Убаво е кога со пријатно друштво и убави мисли сите заедно ги растеме мешињата (t3) и бебчињата (b4) , ... Дебора, навистина ми е жал што те вознемирив со мојот одговор во форумот за бабините деветини, навистина се засрамив.Јас и мм многу ги сакаме животните.

Debora
Администратор
Администратор
Мислења: 11056
Придружен: 22 Sep 2009, 17:24
Му се допанале: 5853 пати
Им се допаднал: 3576 пати

Re: Од каде сте?

Post by Debora » 07 Mar 2014, 16:10

Анери мила, мене ми е жал што те нажалив. Една гушка за тебе и бебушко, мило ми е што си дел од овој форум. (big-hug)

Mau
Домашен член
Домашен член
Мислења: 592
Придружен: 09 Mar 2014, 12:47
Му се допанале: 47 пати
Им се допаднал: 334 пати

Re: Од каде сте?

Post by Mau » 10 Mar 2014, 08:09

Од Куманово

SMESKO
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 1422
Придружен: 12 Sep 2013, 12:28
Му се допанале: 1559 пати
Им се допаднал: 912 пати

Re: Од каде сте?

Post by SMESKO » 13 Mar 2014, 15:05

Од Ресен

Crnokosaa
Домашен член
Домашен член
Мислења: 572
Придружен: 11 Nov 2012, 22:16
Му се допанале: 102 пати
Им се допаднал: 236 пати

Re: Од каде сте?

Post by Crnokosaa » 13 Mar 2014, 15:26

Znaci samo jas, Lidijalidija i Mamamama sme od Prilep :) Dobro e, barem ne sum samo jas :))

Filigran
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 1827
Придружен: 22 Jul 2012, 15:43
Му се допанале: 898 пати
Им се допаднал: 739 пати

Re: Од каде сте?

Post by Filigran » 13 Mar 2014, 15:34

I jas sum
Filigran , Crnokosa, Lidija i Mamamama od PP (kup)

Luna1
Нов член
Нов член
Мислења: 83
Придружен: 12 Mar 2014, 16:50
Му се допанале: 6 пати
Им се допаднал: 39 пати

Re: Од каде сте?

Post by Luna1 » 13 Mar 2014, 16:23

Од Скопје (kup)

Одговори

Return to “Да се запознаеме”