Подарувам фолна киселина и достинекс :)

Moderator: Модератори

Одговори
Happy^_^
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 2265
Придружен: 28 Mar 2013, 11:47
Му се допанале: 206 пати
Им се допаднал: 1170 пати

Подарувам фолна киселина и достинекс :)

Post by Happy^_^ » 26 Apr 2014, 19:04

Имам вишок цело пакување фолна киселина и достинекс едно и пол апче во пакувања беа 2 за 1000 и нешто ден искористив само пола ако на некој му треба пишете ми :)

Filigran
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 1827
Придружен: 22 Jul 2012, 15:43
Му се допанале: 898 пати
Им се допаднал: 739 пати

Re: Подарувам фолна киселина и достинекс :)

Post by Filigran » 26 Apr 2014, 19:11

Хепи , ти не пиеш фолна?

Happy^_^
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 2265
Придружен: 28 Mar 2013, 11:47
Му се допанале: 206 пати
Им се допаднал: 1170 пати

Re: Подарувам фолна киселина и достинекс :)

Post by Happy^_^ » 26 Apr 2014, 20:58

Пијам мила ама сум купила едно пакетче плус :)

maried
Домашен член
Домашен член
Мислења: 823
Придружен: 12 May 2012, 01:22
Му се допанале: 192 пати
Им се допаднал: 422 пати

Re: Подарувам фолна киселина и достинекс :)

Post by maried » 27 Apr 2014, 00:54

Jas podaruvam Aptamil edno kese,0-6 meseca :-D

Одговори

Return to “Купувам, продавам, подарувам”