Купувам статичен џампер

Moderator: Модератори

Одговори
pinky
Нов член
Нов член
Мислења: 2
Придружен: 18 Mar 2014, 23:01

Купувам статичен џампер

Post by pinky » 21 Mar 2014, 21:57

Здраво,

Не сретнав ваква тема, па сакам да отворам тема каде може да се понуди нешто од бебешка опрема за продажба која не ви треба повеќе. Мене ме интересира дали некој продава џампер статичен нешто како овој на сликата?


http://s27.postimg.org/9tzg3de83/ixz_2222.jpg

Одговори

Return to “Купувам, продавам, подарувам”