Рецепти за смуди

Moderator: Модератори

Tina9
Редовен член
Редовен член
Мислења: 318
Придружен: 11 Jul 2014, 15:50
Му се допанале: 94 пати
Им се допаднал: 177 пати

Re: Рецепти за смуди

Post by Tina9 » 10 Oct 2015, 14:49

Денес многу вкусно беше смутито: еден филџан млад спанаќ свеж, еден филџан боровинки, банана и сок од цеден портокал

Одговори

Return to “Исхрана на тодлери”