Дали сакате штикли?

Moderator: Модератори

eri
Член
Член
Мислења: 212
Придружен: 04 Dec 2013, 11:11
Му се допанале: 49 пати
Им се допаднал: 60 пати

Re: Дали сакате штикли?

Post by eri » 30 Jun 2014, 22:41

Obozuvam stiklii mnogu sakam ama samo vo nekoja posebna prilika gi nosam.

Bube
Редовен член
Редовен член
Мислења: 448
Придружен: 08 Jul 2014, 12:20
Му се допанале: 180 пати
Им се допаднал: 259 пати

Re: Дали сакате штикли?

Post by Bube » 15 Aug 2016, 21:18

Ги сакам како изгледаат на другите жени (smile) јас ич неможам да ги носам . Само на свадби и кога седам ги слњкувам (pipi)
Додуша последно купив од биана и цела свадба не ги слеков ниеднаш.

SMESKO
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 1422
Придружен: 12 Sep 2013, 12:28
Му се допанале: 1559 пати
Им се допаднал: 912 пати

Re: Дали сакате штикли?

Post by SMESKO » 15 Aug 2016, 21:34

Не ги обожавам ама кога морам ги носам,дома имам 3 пара штикли и ништо повеќе(со се тие денес што ги купив (rolll) )

SeaMermaid85
Нов член
Нов член
Мислења: 13
Придружен: 30 Apr 2017, 20:54
Location: САД
Му се допанале: 3 пати
Им се допаднал: 22 пати

Re: Дали сакате штикли?

Post by SeaMermaid85 » 01 May 2017, 20:55

Ги сакам и ги носам,но не секогаш поради удобност. И општо сакам чевли. Имам сигурно 60-70 пара, ако не и повеќе.

Одговори

Return to “Мода”