Успешни ин витро постапки

Се што е поврзано со ин витро постапка, нашите искуства, клиники за ин витро, ин витро преку фонд и секакви други совети.

Moderator: Модератори

Правила на форумот
ТУКА
Ве молиме да се придржувате до темите. Пораките кои ја насочуваат темата во друга насока, ќе бидат избришани , едитирани или префрлени во друга тема. Доколку сметате дека нема соодветна тема или не можете да ја најдете, ве молиме започнете нова.
RedRose30
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 1060
Придружен: 26 Oct 2013, 11:05
Му се допанале: 1303 пати
Им се допаднал: 446 пати

Re: Успешни ин витро постапки

Post by RedRose30 » 04 Jun 2016, 21:34

(big-hug) Фала, да сте живи и здрави и вие и вашите најмили

sunshine_2012
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 1153
Придружен: 04 Jul 2012, 23:01
Location: Tetovo
Му се допанале: 548 пати
Им се допаднал: 738 пати

Re: Успешни ин витро постапки

Post by sunshine_2012 » 04 Jun 2016, 22:20

Ред роуз, значи ни дојде со најуабавата вест, да ти се живи и здрави и голрми да ти раснат и секогаш да ве радуват.

snegulka83
Редовен член
Редовен член
Мислења: 446
Придружен: 14 Nov 2013, 12:15
Му се допанале: 87 пати
Им се допаднал: 102 пати

Re: Успешни ин витро постапки

Post by snegulka83 » 26 Jan 2018, 03:56

Нема поголема радост од оваа, по втор пат да пишувам на оваа тема (rad) . Успешно инвитро кај др. Митко Ивановски од Систина. Се гушкаме со мојата втора среќичка (love5) (love5) (bu) .

Debora
Администратор
Администратор
Мислења: 11055
Придружен: 22 Sep 2009, 17:24
Му се допанале: 5850 пати
Им се допаднал: 3575 пати

Re: Успешни ин витро постапки

Post by Debora » 26 Jan 2018, 19:32

Честитки Снегулка (con) (con) (con) Жива и здрава да е ќеркичката. (part) (part) (part)

Nina13
Нов член
Нов член
Мислења: 7
Придружен: 16 Jan 2018, 19:12

Re: Успешни ин витро постапки

Post by Nina13 » 30 Jan 2018, 18:09

Честитки снегулка ! Да е жива и здрава! (joy) (thumbsup) (con)

borjana
Редовен член
Редовен член
Мислења: 406
Придружен: 19 Apr 2015, 23:42
Му се допанале: 81 пати
Им се допаднал: 205 пати

Re: Успешни ин витро постапки

Post by borjana » 30 Jan 2018, 23:15

честитки душички (joy) dance да сте здрави и живи

macka1986
Нов член
Нов член
Мислења: 1
Придружен: 09 Sep 2018, 17:46

Re: Успешни ин витро постапки

Post by macka1986 » 09 Sep 2018, 17:51

april21 wrote:
23 Jun 2012, 08:52
Еве јас ке го започнам списокот, бременост постигната со ИЦСИ, успешна постапка од прв пат, во Систина кај д-р Митко Ивановски
мене некни ми праеше ембриотрансфер др Митко...Цар е докторот

Одговори

Return to “Ин витро и Наши дневници на ИВФ”