Зелена столица кај бебиња

Здравје кај бебиња. Грчеви, настинки итн. Наши искуства и совети за здравје кај бебиња.

Moderator: Модератори

sweety
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 2260
Придружен: 31 Oct 2013, 19:01
Му се допанале: 958 пати
Им се допаднал: 1200 пати

Re: Зелена столица кај бебиња

Post by sweety » 01 Mar 2016, 16:48

Јас со М и немав многу плачки за грчевите, можам на прсти да избројам колку пати е плачела од мешето, имаше доста гасови и цревата и кркореа па пиевме еден период капки, да не избегам од темата ориметив кај М ако јадам зелена и веднаш столицата и е обоена зелена, а онака и е ќолта како што треба (rad) (rad) само за џабе се секирав еве еден совет до другите мајки може ќе им се најде.

Одговори

Return to “Здравје кај бебиња”