Првите позитивни тестови во 2018

Заедничко дочекување на забременување, за сите оние во очекување на позитивен тест за бременост

Moderator: Модератори

Правила на форумот
ТУКА
Придржувајте се до темите. Пораките кои ја насочуваат темата во друга насока, ќе бидат избришани или едитирани. Доколку сметате дека нема соодветна тема или не можете да ја најдете, започнете нова.
Одговори
Debora
Администратор
Администратор
Мислења: 11038
Придружен: 22 Sep 2009, 17:24
Му се допанале: 5830 пати
Им се допаднал: 3569 пати

Првите позитивни тестови во 2018

Post by Debora » 02 Jan 2018, 20:52

Гледам темата за декември е заклучена, а немаме нова. (scared) Епа месецов дека биде полн со мнооогу нови мешковци, а оние кои веќе влегоа со меше да си ја износат со лесно целата бременост. (joy) dance (joy)
Нека биде полна темава со радост и веселба. (kup)

Одговори

Return to “Во очекување на бременост”