Теа22 е мама на прекрасна керкичка!

Честитки за новородените бебенца. Да им посакаме добродојде и благослов на најмалите членови.

Moderator: Модератори

Одговори
Debora
Администратор
Администратор
Мислења: 11055
Придружен: 22 Sep 2009, 17:24
Му се допанале: 5850 пати
Им се допаднал: 3575 пати

Теа22 е мама на прекрасна керкичка!

Post by Debora » 10 Jan 2018, 14:22

Теа честита ќеркичка (con) (part) (part) (part) Жива и здрава да е, радосна, среќна, благословена, секогаш радости и благослов да шири. (a2)
(party) (party) (party)

sweety
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 2260
Придружен: 31 Oct 2013, 19:01
Му се допанале: 958 пати
Им се допаднал: 1200 пати

Re: Теа22 е мама на прекрасна керкичка!

Post by sweety » 10 Jan 2018, 22:25

Теа честитки нека е жива и здрава ,секогаш весела цел живот убавини да ја пратат,а на тебе побрзо закрепнување и добредојде во мајчинскиот свет. (bu) (jmp) (jmp) (part) (part) (con)

Peperutka
Модератор
Модератор
Мислења: 2603
Придружен: 18 Oct 2010, 20:28
Му се допанале: 941 пати
Им се допаднал: 618 пати

Re: Теа22 е мама на прекрасна керкичка!

Post by Peperutka » 11 Jan 2018, 16:12

Честитки и од мене (part) (rad) (part) (rad) (part)
Среќна , здрава , жива нека биде (jmp) (con) (con) (con)

Теа22
Нов член
Нов член
Мислења: 90
Придружен: 09 Feb 2017, 12:44
Му се допанале: 1 time
Им се допаднал: 47 пати

Re: Теа22 е мама на прекрасна керкичка!

Post by Теа22 » 11 Jan 2018, 19:19

Ви благодарам девојки (grupna-gushka)

sweety
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 2260
Придружен: 31 Oct 2013, 19:01
Му се допанале: 958 пати
Им се допаднал: 1200 пати

Re: Теа22 е мама на прекрасна керкичка!

Post by sweety » 14 Jan 2018, 16:32

Теа како помина породувањето?

Теа22
Нов член
Нов член
Мислења: 90
Придружен: 09 Feb 2017, 12:44
Му се допанале: 1 time
Им се допаднал: 47 пати

Re: Теа22 е мама на прекрасна керкичка!

Post by Теа22 » 14 Jan 2018, 17:15

супер поминав добар доктор ме оперираше што дури ни блки не осекав

bebusce04
Нов член
Нов член
Мислења: 64
Придружен: 05 May 2017, 22:07
Му се допанале: 48 пати
Им се допаднал: 24 пати

Re: Теа22 е мама на прекрасна керкичка!

Post by bebusce04 » 15 Jan 2018, 21:14

Теа честито керкичка нека е жива и здрава, само убавини да ја пратат во животот (part) (part) (part) (part) (part) (part) (part) (part) (part) (joy) (joy) (joy) (joy) (joy)

SMESKO
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 1420
Придружен: 12 Sep 2013, 12:28
Му се допанале: 1559 пати
Им се допаднал: 912 пати

Re: Теа22 е мама на прекрасна керкичка!

Post by SMESKO » 17 Jan 2018, 08:43

(con) за ќеркичката голема да расте со мајка и татко цел живот да ве радува dance (joy) (part) (jmp)

Mari123
Нов член
Нов член
Мислења: 5
Придружен: 17 Jan 2018, 01:16
Му се допанале: 1 time
Им се допаднал: 1 time

Re: Теа22 е мама на прекрасна керкичка!

Post by Mari123 » 18 Jan 2018, 06:48

Cestitki da e ziva i zdrava i sekogas srekna (big-hug)

Одговори

Return to “Честитки за новите бебуши”