Одново на кафенце, а и лимонада, па и чоколада

Место за слободни, опуштени муабети

Moderator: Модератори

Debora
Администратор
Администратор
Мислења: 11040
Придружен: 22 Sep 2009, 17:24
Му се допанале: 5832 пати
Им се допаднал: 3569 пати

Re: Одново на кафенце, а и лимонада, па и чоколада

Post by Debora » 10 May 2019, 15:34

Здраво девојчиња. (kup) Какво кафе сум сварила... мх мх мх.

https://i.postimg.cc/sQcmk1qW/p06s6x6j.jpg

Како сте сите? Знам дека сте зафатени. (love5) (kup)
Тука еден месец никој не се јавил. (big-hug)
Ние стандард, низ дома. Квини лае по мачките, јас печам леб и пијам кафе тука. А да, чекам лето. (rolll)

Поздрав до сите. (kup)

sunshine_2012
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 1152
Придружен: 04 Jul 2012, 23:01
Location: Tetovo
Му се допанале: 548 пати
Им се допаднал: 737 пати

Re: Одново на кафенце, а и лимонада, па и чоколада

Post by sunshine_2012 » 10 May 2019, 23:50

Здраво Друштвенце (smile)
јас одамна не сум ве посетила,ама животот е ептен зафатен за нас со ученици и тодлер уф уф.
баш си помислив дека форумот се активира пак и ко гледам датата скоро 2 месеци не сте пишале.имав проблеми и не можев да влезам во форумот, нешто пасвордот не функционираше.“ Ама милата ни Деборче ми го среди dance (joy)
киткат баш ме израдува за убавата вест, со лесно да си го износеш бебенцето. (t3) (
следната недела ке биде зафатена ама ке се потрудам да пишам.
имајте сите убава вечер. (grupna-gushka)

Debora
Администратор
Администратор
Мислења: 11040
Придружен: 22 Sep 2009, 17:24
Му се допанале: 5832 пати
Им се допаднал: 3569 пати

Re: Одново на кафенце, а и лимонада, па и чоколада

Post by Debora » 11 May 2019, 22:16

Саншајн многу ми е мило што успеа да се најавиш. (a2) Сигурно имаш многу да пишуваш за твоите благослови, ама тек ти колку си презафатена, се надевам дека некогаш ќе најдеш повеќе време. (love5) (grupna-gushka)
Јас ќе си легнам уште малку. Толку ме држеше силата. (laugh1)
Кој кога може нека куцне некој збор. (kup)
Добра ноќ на сите. (l2)

Одговори

Return to “Опуштено”