Пролив кај бебе

Здравје кај бебиња. Грчеви, настинки итн. Наши искуства и совети за здравје кај бебиња.

Moderator: Модератори

Tina9
Редовен член
Редовен член
Мислења: 318
Придружен: 11 Jul 2014, 15:50
Му се допанале: 94 пати
Им се допаднал: 177 пати

Re: Пролив кај бебе

Post by Tina9 » 01 Jul 2015, 16:25

Bilence i kaj nas ne reagira lineksot. Probaj so Normia. Ima vo sostavot LGG i e mnogu efikasna. Isto e prasoce kako Lineksot.

Одговори

Return to “Здравје кај бебиња”