За познатите

 

 

И покрај почетното изненадување при запознавањето со синот Флин, Орландо Блум е повеќе од среќен што може да ја прегрне фантастичната улогата на татко за прв пат.
 

Како жена вие го носите бебето во период од девет месеци, па сте многу свесни дека имате малечко во вас, изјави актерот (34).

Но, за еден маж, тоа е како одеднаш има бебе. Тоа е како... Што? Но тој е прекрасен.

 

Со недели кружеа шпекулцации дека дека бебето е девојче, но сега тајната конечно излезе на виделина.

Дејвид Бекам ја потврди веста дека сопругата Викторија ја очекува првата ќерка.
 

Очигледно, ние сме многу среќни што повторно очекуваме принова, ова е прв пат јас да кажам: Тоа е мало девојче.

 

 

Да се ​​биде за прв пат мајка, за некои жени може да биде застрашувачко искуство.

Но, Аланис Морисет се чини дека се прилагоди на родителството со благодат и леснотија.

Пејачката сјае додека шета со нејзиниот сопруг Марио Тредвеј, со нивниот син и кучето.
 

 

 

Дејвид Бекам зборува со возбуда за бременоста на Викторија и приликата да стане татко по четврти пат.
 
За време на посетата на Болница за деца, во Лос Анџелес, тој изјави дека неговата сопруга - која е илјадници милји далеку - во Лондон, се чувствува добро во петтиот месец од бременоста.
 

Ќерката на Никол Кидман и Кит Урбан, која ја добија со помош на сурогат мајка, го направи своето прво појавување во јавност. А гламурот, Никол го замени со комотна и практична облека.
 

 


Двомесечната ќерка Фејт Маргарет на своето јавно деби
 

 

Џесика Алба го очекува своето второ дете оваа година, таа вели дека се чувствува чувствува добро - иако не секси.

Јас не ја поврзувам бременоста со тоа да биде секси, изјави актерката, која веќе ја има 2 и пол годишната ќерка Онор Мери.

"Мислам дека бременоста ве приземјува и се чувствувате како дел од земјата и се поврзувате со жените. Тоа не е нешто секси за мене. Тоа е приземјувње, нешто мајчинско."

 

Натали (29), која е бремена со своето прво дете, високите потпетици веднаш ги замени со удобни рамни чевли на појадокот во Лос Анџелес, после ноќта на добивањето на Оскар за најдобра актерка.

Таа е фотографирана во придружба на нејзиниот свршеник и кореограф во Црниот Лебед -Бенџамин.

Ѕвездата призна дека со нетрпение очекува да заврши церемонијата и да ги стави нозете горе.

 

 

"Toa што една жена e бременa, не значи дека треба да ja напушти својата смисла за стил."
 

Кога Викторија остана бремена со своето прво дете - Бруклин, таа сеуште беше Спајс девојка и заедно со бремената Мел Б, на сцената кон крајот на '90-те години имаа сосема поинаков стил на облекување, од она што е денес.

 

Ѕвездата на Црниот лебед, која е бремена со своето прво дете, беше прогласена за најдобра актерка во Санта Моника на Spirit Awards, што е верзија на доделувањето на Оскарите.

Освен наградата за најдобра актерка, филмот на манифестацијата освои уште 3 други награди, помеѓу кои и за најдобар режисер и најдобра кинематографија.

Tрилерот Црниот Лебед, претходно беше номиниран во 5 категории на доделувањето на оскар.

Pages